Jak się zapisać Porównaj OFE  Jak zmienić

O nas

RankingOFE.pl to niezależny serwis internetowy, który dostarcza aktualnych porównań wyników Otwartych Funduszy Emerytalnych. Jest to jedna z wielu zaawansowanych aplikacji i narzędzi internetowych naszej grupy doradczej, która od 2005 roku udziela wsparcia także w leasingu, funduszach europejskich, kredytach.


Na stronach RangkingOFE.pl użytkownik znajdzie darmowe analizy i wyniki OFE oraz samodzielnie podejmując decyzję ma możliwość wybrać najlepszy Fundusz Emerytalny i za darmo zapisać się do niego (przystępując po raz pierwszy do OFE lub dokonując zmiany OFE na lepszy).
 

To, co możemy Ci zapewnić:

Komfort podejmowania decyzji...
Na stronach RankingOFE.pl przedstawiamy suche, sprawdzone fakty i rezultaty działań każdego Funduszu Emerytalnego. Zapoznając się z nimi masz możliwość samodzielnie bez nacisków agentów pracujących dla jednego funduszu (których ich zdaniem zawsze jest najlepszy) podjąć dobrą decyzję w którym OFE być lub pozostać. Zmiana lub przystąpienie do nowego OFE możliwa jest (bez spotkań, tracenia czasu na spotkania) - przez stronę internetową, wypełniając formularz wybranego
OFE online. Dalsza część to korespondencja listowna z wybranym Funduszem Emerytalnym.

Niezależność...
Serwis RangingOFE.pl nie jest powiązany z żadnym Funduszem Emerytalnym. Tworzymy niezależne narzędzia dające rzeczywisty obraz wyników poszczególnych OFE. To dlatego jesteś w stanie samodzielnie  podjąć dobrą decyzję wybierając lub zmieniając OFE. Twoja decyzja będzie oparta jedynie na aktualnych wynikach i zestawieniu wszystkich funduszy w jednym rankingu.

Bezpieczeństwo...
Zmiana OFE lub przystąpienie po raz pierwszy do OFE powoduje, że umowę członkowską podpisujesz z wybranym Funduszem Emerytalnym. Robisz to za darmo i na żadnym etapie nie pobieramy żadnych opłat.


RankingOFE.pl to serwis dla wszystkich, którzy chcą sprawować kontrolę nad przekazywanymi składkami do tzw. II filaru, zarówno dla każdego, kto wybrał już swój OFE ale nie jest zadowolony z wyników a co za tym idzie z osiąganych zysków na przyszłą emeryturę, jak i dla każdego kto stoi przed decyzją związaną z tym Które OFE wybrać oraz jaki jest najlepszy Fundusz Emerytalny.